NAJNOWSZE INFORMACJE PRASOWE

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Nowa Szkoła partnerem akcji Lepsze Jutro RMF FM

2017-08-04 12:54:40

W ramach projektu w pięciu miejscowościach w Polsce szkoły zostaną wyposażone w nowoczesne pracownie.
Szkoła Podstawowa nr 5 z Boguszowa-Gorców na Dolnym Śląsku, w której obecnie uczy się 350 uczniów, otrzyma nowoczesną multimedialną pracownię polonistyczną. Nowa klasa matematyczna powstanie w Kluczborku w Szkole Podstawowej nr 1. Nowoczesną pracownią komputerową będą cieszyć się dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Morągu. Profesjonalną pracownię chemiczno-biologiczną otrzymają uczniowie ze szkoły w Raciechowicach a językową w Bukowinie na Lubelszczyźnie.
W ramach programu RMF FM Lepsze Jutro szkolne sale zostaną wyremontowane i wyposażone m.in. w nowoczesny sprzęt multimedialny, profesjonalne pomoce dydaktyczne oraz w nowe meble m.in. regały, ławki i krzesła.
Przyłączając się do akcji, wierzymy, że uczniowie będą mogli rozwijać swoje zainteresowania, talenty oraz odnosić sukcesy naukowe.

Nowa Szkoła Sp. z o.o. jest jedną z największych i najszybciej rozwijających się firm, dostarczających kompleksowe wyposażenia placówek dydaktycznych dla dzieci w obszarze sektora publicznego i prywatnego w Polsce i za granicą.
Jesteśmy partnerem dla żłobków, przedszkoli, szkół oraz wszelkiego rodzaju instytucji, które wykorzystują materiały dydaktyczne dla dzieci do codziennej pracy. W naszej ofercie znajdują się m.in.: meble przedszkolne, żłobkowe i szkolne, pomoce dydaktyczne i naukowe, zabawki edukacyjne, materiały plastyczne, sprzęt rehabilitacyjny i sportowy. ( www.nowaszkola.com

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: